Doniek Blog

« | Strona Główna | »

20 Najlepszych Okładek Z Hulk’iem

Autor: doniek | czerwiec 13, 2008

20. Ultimate Human #1
ultimate human #1 okladka hulk iron man

O tym Ĺźe, Tony Stark i Hulk nie przepadają za sobą nie trzeba nikogo przekonywać. Zwłaszcza ostatnie wybryki Iron Man’a (wysłanie Hulk’a w kosmos) nie wpłynęły na ocieplenie panujących pomiędzy nimi stosunkĂłw. Na okładce widzimy właśnie tych dwĂłch PanĂłw podczas prĂłby zrobienia sobie nawzajem kuku. Po prostu dzień jak co dzień. 🙂

19. Wolverine #8
wolverine #8 okładka hulk wolverine

Po rpostu spĂłjrzcie na tą okładkę, dwĂłch PanĂłw wyglądających jak wykidajła w ekskluzywnym klubie. Po prostu Pinki i Móşg 🙂 Lubię tą okładkę a historia przez nią zapowiadana takĹźe jest świetna.

18. Hulk/Thing: Hard Konocks #4
hulk/thing hard knocks okładka

Wielkiej draki na pustyni runda druga. Odwieczne pytanie kto jest silniejszy Hulk czy Thing (FF) nadal pozostaje bez odpowiedzi. Okładka jest ciekawa gdyĹź pokazuje z jakim spokojem Hulk potrafi przyjąć prĂłbę wybicia mu oka. a tylko twardziela stać na takie opanowanie w tej sytuacji 🙂

17. Web Of Spider-Man #70
web of spider man #70 okladka hulk spider man

Oto jakby wyglądał Hulk gdyby wcielił się w rolę Spider-Man’a. No cóş… Wyglądał by śmiesznie, zwłaszcza, Ĺźe ma Ĺşdziebko przyciasny trykot, pewnie go uwiera w niektĂłrych miejscach, hehe..

16. What If…
What if wolverine had killed the hulk

Jedyna okładka ukazująca Hulka pokonanego, i kiedy mĂłwię pokonanego to mam na myśli jego definitywne unicestwienie. A dokonał tego Wolverine stojący właśnie nad jeszcze ciepłym trupem swego zielonego oponenta. Na szczęście seria “What If…” rządzi się swoimi prawami i nie ma wpływu na resztę świata Marvela.

15. Ultimate Spider-Man #100
Ultimate Spider-Man #100 hulk okładka

Oto Hulk jakiego kocham i lubię, czyli zielony i o szczątkowej inteligencji. A okładka wyjątkowa, bo jest tak prosta Ĺźe aĹź zachwyca, przynajmniej mnie. A Ĺźe jest to mĂłj blog, mĂłj ranking więc sami wiecie 🙂

14. Hulk/Wolverine: Six Hours #1
hulk wolverine six hours #1 okładka

Tym razem Hulk jest na drugim planie okładki, ale wypełnia go całkowicie. Świetna okładka do kiepskiej historii. Jedno z największych rozczarowań (komiks, nie okładka) po przeczytaniu. A taką fajną mają okładkę.

13. The Fantastic Four #12
fantastic four #12 okładka

Hulk i Thing spotkanie pierwsze. A dojdzie do niego za chwilę, za momencik. Niech tylko wyłonią się za zakrętu i czeka ich przykra zielona niespodzianka. Okładka w starym stylu, czyli mini komiks na okładce zaostrzający apetyt na danie główne.

12. Hulk #60
hulk #60 okładka

Właśnie zdałem sobie sprawę, że jest to pierwsza okładka z serii poświęconej wyłącznie sałacie. Świadczy to o wysokim poziomie okładek tej serii. A tutaj widzimy coś co raczej niewielu chciało by przeżyć w realu, czyli Hulk puka do twojego domu a ty go nie wpuszczasz, no cóż zdarzały się gorsze błędy w życiu, lecz ten może być Twoim ostatnim.

11. The Incredible Hulk #1
The Incredible Hulk #1 okładka

Panie i Panowie oto Hulk. W najczystszej szarej postaci. Na pytania czemu ta okładka jest tak wysoko odpowiadam: Bo tak! Hehe, podoba mi się strasznie wyglądąd Hulk’a a la Frankenstein, ta płaska prawie kwadratowa czaszka. Miodzio.

10. Banner #4
Banner #4 okładka

Oto alter ego Hulk’a – doktor Bruce Banner. Człowiek ktĂłry stara się powstrzymać Hulka na wszelkie moĹźliwe sposoby. Nie trzeba chyba dodawać, Ĺźe nas zielony przyjaciel nie bardzo lubi być powstrzymywany, a zwłaszcza przez takich chuderlawych osobnikĂłw.

9. The Incredible Hulk #345
The Incredible Hulk 345 okładka

Hulk jest ogromny. Jest tak duży, że aż ma problemy ze zmieszczeniem się na normalnej okładce komiksu. Musi się na niej wręcz rozpychać. Zwróćcie uwagę na te biedne sponiewierane literki u jego stóp. Ta okładka wymiata.

8. The Incredible Hulk #377
The Incredible Hulk 377 okładka

Hulk jest zły. I właśnie ten napad wściekłości został sportretowany na tej okładce. Po prostu niepowstrzymana dzika siła w najczystszym wydaniu. Nie chciałbyś być w tym samym miejscu co Hulk podczas napadu gniewu.

7. The Ultimates #5
the ultimates #5 hulk okładka

A tutaj z kolei widzimy Hulk’a na randce 😉 Widać wyraĹşnie, Ĺźe bardzo chce się spotkać ze swą wybranką. I nic go od tego nie powstrzyma, no prawie nic :).

6. The Amazing Spider-Man #328
The amazing Spider-Man 328 hulk okładka

Hulk dostaje łupnia, i to sporego. Największy wstyd to to, Ĺźe dostaje go od Spider-Man’a. Okolicznością łagodzącą jest to, Ĺźe pajęczak jedzie właśnie na sterydach, więc moĹźna śmiało mĂłwić o oszustwie i niesportowej walce. A najciekawsze na tej okładce jest fakt, Ĺźe szary Hulk ma zielony język :).

5. The Incredible Hulk #49
The Incredible Hulk 49 okładka

Ta okładka mnie rozpierdala, za każdym razem mam opad szczęki jak ją widzę. Co tu dużo pisać, sami zobaczcie. Cudo w każdym calu.

4. Hulk: Gray #6
hulk gray okładka

Oto wielkie zielone oko wielkiego szarego Hulk’a. Niby nic, a jednak klimat narastającej grozy bije z kaĹźdego centymetra kwadratowego okładki. Doskonały przykład jak moĹźna zrobić zajebistą okładkę bez pokazywania w całości głównego bohatera.

3. The Incredible Hulk #42
The Incredible Hulk 42 okładka

Gdyby nie logo serii to nigdy bym nie wpadł na to, Ĺźe jest to okładka komiksy w ktĂłrym Hulk gra główną rolę. Okładka bardziej pasująca do “100 Bullets”, “The Losers” czy teĹź “DMZ” a nie do wielkiego zielonego monstrum. Ta okładka to kawałek porządnej roboty. Totalny odlot.

2. The Incredible Hulk #34
The Incredible Hulk # 34 okładka

Ciężko jest być Hulk’iem. Człowiek dĹşwiga na sobie wielkie brzemię. Zostało to doskonale ukazane na tej okładce. Ledwo stojący Hulk i jego krzyĹź, ktĂłry niesie ze sobą gdziekolwiek się uda.

1. The Incredible Hulk #340
The Incredible Hulk #340 okładka wolwverine

I znĂłw Wolverine. I znĂłw Hulk na drugim, a właściwie trzecim planie. Okładka daje nam jedno do zrozumienia. Komuś stanie się krzywda. I to wielka. Bo ten koleś na okładce nie jest skory do ĹźartĂłw. Zresztą sądząc po minie Hulk’a odbijającego się w szponach on teĹź stwierdził, Ĺźe koniec gadania i czas na jakąś akcję. Ta, ten tandem wymiata. Zwłaszcza na okładkach.

Tagi: , ,
Kategoria: Ciekawostki, Okładki, Zestawienia |
Ilosć Komentarzy: 1 »

Jeden Komentarz to “20 Najlepszych Okładek Z Hulk’iem”

  1. girjic napisał:
    lipiec 23rd, 2010 at 8:25

    okladka 19 – to okladka jednego z 3 najlepszych komiksow Marvela jaki czytalem

Komentarze