Doniek Blog

« | Strona Główna | »

Mój Pierwszy Raz W Komikslandii

Autor: doniek | lipiec 14, 2008


Ten weekend spędziłem na odwiedzinach rodziny w Warszawie. Jednak pierwsze co zrobiłem po opuszczeniu pociągu na dworcu centralnym to ruszyłem szukać sklepu z komiksami. Słyszałem, że znajduje się on w okolicy stacji metra. Po paru minutach błądzenia w końcu go znalazłem, nazywał się “Komikslandia”. Po wejściu do środka mój puls gwałtownie przyspieszył. Ostatnim razem doświadczyłem takiego uczucia w Stanach Zjednoczonych gdy znalazłem antykwariat z komiksami. Po pierwszym szoku zacząłem buszować między półkami, efektem moich łowów stały się trzy komiksy: “To ja, wampir” tom 2, “Loveless” #1 oraz “1602” #1. Po dojściu do kasy czekała mnie miła niespodzianka. Otóż dostałem kartę rabatową na zakupy w tym sklepie oraz w sklepie internetowym (którego wygląd nie jest za bardzo profesjonalny i zachęcający do zakupów). A co najważniejsze rabat obowiązywał już od razu, a nie dopiero od przyszłych zakupów. Bardzo miły gest, bo na przykład w Łodzi dostałem rabat na zakupy dopiero po paru latach kupowania komiksów w księgarni. A i tak jest to rabat uznaniowy i zależny od wartości zakupów.
Tak więc jeśli ktoś kiedyś będzie przejazdem w Warszawie i będzie szukał lektury do pociągu to tam na pewno znajdzie coś dla siebie. A ja chyba zacznę odwiedzać siostrę trochę częściej 🙂

P. s. To NIE JEST wpis sponsorowany.

Tagi: , , ,
Kategoria: Blog |
Ilość Komentarzy: 4 »

Ilość komentarzy: 4 to “Mój Pierwszy Raz W Komikslandii”

 1. pjp napisał:
  lipiec 14th, 2008 at 14:12

  Było jechać do CK, tam zniżka jest 25% na nowości i 10% na inne. To nie jest komentarz sponsorowany, Komikslandia to Buce z Metra.

 2. doniek napisał:
  lipiec 14th, 2008 at 14:32

  CK? Czyli gdzie?

 3. leMur napisał:
  sierpień 17th, 2008 at 16:52

  W Komikslandii jest za to 12% na wszystkie polskie komiksy w sklepie internetowym [możliwa opcja odbioru osobistego], a także 20% w prenumeracie na HaCeki od Egmontu.

 4. Doniek Blog | Mój pierwszy raz w Centrum Komiksu - komiks blog film napisał:
  marzec 29th, 2012 at 12:37

  […] czas temu opisywałem swoje wrażenia z zakupów w Komikslandii. W komentarzach umieszczonych pod tym wpisem znalazła się rada udzielona przez niejakiego pjp. […]

Komentarze