Doniek Blog

« | Strona Główna | »

Welcome Back, Frank

Autor: doniek | wrzesień 16, 2008

W tym roku oglądaliśmy juĹź zapijaczonego playboya w metalowej zbroi, znerwicowanego naukowca w obcisłych gaciach, milionera mającego słabość do obcisłych, czarnych wdzianek i nocnego trybu Ĺźycia oraz chłopca pragnącego wyjść z ukrycia. A w kolejce czekają kolejne gorące filmu między innymi “Punisher: War Zone”.

Jest to historia wrażliwego, nieśmiałego, amerykańskiego chłopca którego wiara zostaje wystawiona na ciężką próbę. Mianowicie podczas pikniku zostaje zabita jego rodzina tylko on wychodzi z tej masakry cało. Po wyleczeniu postanawia naprawić wyrządzone mu krzywdy. Udaje się więc w najgłębsze zakamarki podziemnego świata aby nawrócić dobrym słowem i celnym argumentami na właściwą drogę wszystkich złych ludzi spotkanych na swojej drodze. Zobaczcie zresztą sami jak mu to zgrabnie idzie.Niezłe, prawda? Widać, Ĺźe kolejny film o Franku będzie miał jaja, nie tak jak jego poprzednik. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać aĹź “Punisher: War Zone” zawita do naszych kin. A tuĹź zanim tupta “Watchmen”

Tagi: , , , ,
Kategoria: Film, Zapowiedzi |
Ilosć Komentarzy: 1 »

Jeden Komentarz to “Welcome Back, Frank”

  1. plask napisał:
    wrzesień 16th, 2008 at 18:52

    RzeĹşnia.

    A tak swoją droga – ostatnio zakończył się ennisowy run Punishera. Po lekturze wszystkich części muszę powiedzieć, Ĺźe kaĹźda z tych historii (poczynając od “In the beginning”, bo wcześniejsze to jednak były jaja z konwencji i spidermana) stanowi po prostu ŚWIETNY materiał na film. Ponury, ciężki i mroczny. WyobraĹşmy sobie Nicky’ego Cavellę, Pittsy’ego i Inka w wersji filmowej – aĹź się o to proszą.