Doniek Blog

« | Strona Główna | »

Gone with the Blastwave/Przeminęło Z Bombami

Autor: doniek | maj 10, 2007

Znajomy podesłał mi dzisiaj linka do wypasionego komiksu sieciowego (thx Malky). Nosi on tytuł “Gone with the Blastwave” i jest tworzony przez fina Kimmo Lemetti, spokojnie komiks jest anglojęzyczny :). “Gone with the Blastwave” opowiada o perypetiach dwĂłch Ĺźołnierzy z obozu “czerwonych” zagubionych w ruinach miasta leżącego na bliĹźej nieokreślonej planecie. Ich głównym celem jest znalezienie wyjścia z ego rumowiska i nie dać się zabić przeciwnikom, czyli “niebieskim” i “żółtym”. Komiks ma formę jednostronicowych historii. Jak na razie komiks składa się z 36 epizodĂłw. PoniĹźej jeden z nich:

Dla osĂłb nie znających za dobrze angielskiego mam dobrą wiadomość. “Gone with the Blastwave” jest tłumaczone na bieżąco przez Krzysztofa ‘ChanibaLa’ Bociurko. Polska wersja nosi tytuł “Przeminęło z bombami” i moĹźna ją znaleźć pod tym adresem http://gwtb.chanibal.pl/komiks/.
Ĺťycze wszystkim przyjemnej lektury 🙂

Tagi: , ,
Kategoria: Komiks Online |
Ilość Komentarzy: 3 »

Ilość komentarzy: 3 to “Gone with the Blastwave/Przeminęło Z Bombami”

 1. Ktoś napisał:
  marzec 1st, 2010 at 20:31

  Plagiat!!! To nie jest twoje!!! WejdĹş sobie na mojego bloga i zobacz ja mam komiksy rysowane przeze
  mnie. Zgłoszę plagiat adminom i wtedy zobaczymy czy bedziesz się śmiał!!!

 2. doniek napisał:
  kwiecień 19th, 2010 at 11:47

  Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli 🙂

 3. siwa napisał:
  kwiecień 22nd, 2010 at 8:11

  Niestety z przyczyn “wyĹźszych” adres do polskiego tłumaczenia jest niedostępny… Mam nadzieję jedynie, ze są to przejściowe kłopoty… A sam komiks jest ekstra.

Komentarze