Doniek Blog

« | Strona Główna | »

To ptak? To samolot?

Autor: doniek | styczeń 8, 2010

Czasami w Ĺźyciu zdarza się taka chwila kiedy nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Oto właśnie przedstawię Wam jeden z takich przypadkĂłw. Ale na sam początek konkurs. Konkurs jest z gatunku “Zwierze w paski? Biedronka!!!”. Oto pytanie. Kogo z komiksowych bohaterĂłw przedstawia figurka na zdjęciu poniĹźej. Czas start.

tandetna figurka superbohatera baz logo

5… 4… 3… 2… 1… Koniec. A teraz czas na odpowiedĹş. To ptak? To samolot? Nie, to….

SPECIALMAN
specialman figurka

A teraz poproszę o podniesienie ręki osób które udzieliły właściwej odpowiedzi. Halo? Jest tam kto? Chyba nie ma. A więc wszyscy dali się zwieść pierwszemu wrażeniu :). W końcu poza nazwą to nie widać żadnych różnic pomiędzy Supermanem a Specialmanem. Powiem Wam szczerze, że tak chamskiej podróbki nie widziałem od dawna. A właściwie to od roku 1993 kiedy to kupiłem kasetę VHS (dla młodszych: kasetę video) firmy Panascanic. To jest właśnie motyw w ten sam deseń. Ciekaw jestem kto odpowiada za produkcję tej figurki. Ja obstawiam jakiś kraj azjatycki.

Na zakończenie jeszcze drobna uwaga. Zauważcie jaką lewą rękę posiada Specialman. Może właśnie dlatego jest taki specjal?

text-align:center;

Tagi: , ,
Kategoria: Ciekawostki |
Ilość Komentarzy: 3 »

Ilość komentarzy: 3 to “To ptak? To samolot?”

 1. m napisał:
  styczeń 9th, 2010 at 3:34

  ‘Panascanic’
  Kumpel do mnie: “Kupiłem buty. Majki”
  Miał rację. z boku było logo MIKE 🙂

 2. semprini napisał:
  luty 2nd, 2010 at 22:57

  Hehe – wygląda, jakby jedną rączkę miał bardziej.

 3. Antychryst Filipek napisał:
  marzec 16th, 2010 at 7:50

  NIEEEEEE!!! To przecież nie kto inny a Człowiek Mrówka, ukrywający się pod ludzką postacią jako Biedroń (znany podkarpacki kiper jabcoków i innych mózgojebów). Obrońca prawa, sprawiedliwości, obywateli, sojuszów, ludu, rodzin i takich tam pierdół. Ktoś się w tej Biedronce musiał walnąć w nazewnictwie. Ot tak, zwyczajnie, po ludzku, po polskiemu.

Komentarze