Doniek Blog

« | Strona Główna | »

Roboty Zaatakowały

Autor: doniek | wrzesień 17, 2007

transformers recenzja filmu

W końcu znalazłem chwilkę czasu i wybrałem się na film “Transformers”. I wiecie co? Ubawiłem sie przednie. Dawno nie opuszczałem kina w tak dobrym humorze.
Akcję filmu moĹźna streścić w kilku zdaniach. Na Ziemi została schowana pradawna “Kość”, będąca obiektem pożądania dwĂłch zwalczających sie grup robotĂłw. Jedna z tych grup[ (ta dobra) stara się chronić ludzkość, druga traktuje ludzi jak mrĂłwki. Poznać ich moĹźna po tym, Ĺźe dobrzy są bardziej kolorowi i zmieniają się w pojazdy cywilne. Natomiast Ĺşli preferują odcienie szarości lub kolory metaliczne, oraz zamianę we wszelkiej maści sprzęt militarny. Pomiędzy nimi plącze sie nastolatek, pragnący poderwać wymarzoną dziewczynę.
Tym co mnie najbardziej w tym filmie urzekło to wstawki komediowe. Zobaczyć scenę kitrających się w domu robotĂłw – bezcenne :). Owszem efekty specjalne rĂłwnieĹź powalają, ale dzięki humorowi film nabiera fajnego, lekkiego podejść do tematu. I dzięki temu łykasz bajeczkę o walczących robotach bez problemu. Jednym słowem naprawdo warto się wybrać, szczegĂłlnie Ĺźeby zobaczyć John’a Turturro jako agenta Simmons’a z tajnej agencji rządowej.

Tagi: , , , ,
Kategoria: Filmy Fabularne, Recenzje |
Ilość Komentarzy: 3 »

Ilość komentarzy: 3 to “Roboty Zaatakowały”

 1. Fua napisał:
  listopad 22nd, 2007 at 17:18

  MEGA!MEGA!MEGA!
  Niestety nie oglądałam filmu w kinie za co na chwilę obecna biczuje sie sprzętami kuchennymi bo film mega wyspaśny i nie podniecałam sie tak od czasĂłw Matrixa… Polecam najbardziej jak moge bo i efekty i humor o ktĂłrym Dońku wspomniałeś świetnie grały ze sobą…. jedno co mi nie pasowało…. to walki w mieście… ktĂłre za hollywoodzka modłą trzęsą operatorem jak banda owsikĂłw tyłkiem…. jednak….ehhhh moĹźe ochłonę:):):):):)

 2. Doniek Blog | Transformers: Zemsta Na Widzach - komiks blog film napisał:
  lipiec 16th, 2009 at 15:50

  […] takie złe.” Niestety. Rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. O ile po pierwszym filmie rozpływałem się w zachwytach to w tym przypadku mogę się co najwyĹźej rozpływać w zachwytach nad niektĂłrymi ujęciami z […]

 3. Doniek Blog | 5 kultowych serialowych czołówek - komiks blog film napisał:
  marzec 29th, 2012 at 13:31

  […] powstał na długo przed nakręceniem “Transformers” i “Transformers: Zemsta Upadłych“.; Pamiętam, Ĺźe dane było mi go oglądać […]