Doniek Blog

« | Strona Główna | »

7 Seksownych Bohaterek Komiksów

Autor: doniek | październik 16, 2007

Jakiś czas temu amerykański magazyn dla panów “Maxim” zrobił ranking 15 najseksowniejszych bohaterek amerykańskiego komiksu. Postanowiłem ograniczyć ten ranking do postaci znanych w Polsce szerszej publiczności. I tak właśnie powstał niniejszy ranking. Zapraszam i życzę miłej zabawy.

7. STORM
storm Ororo Munroe

Ororo Munroe czyli Storm, afrykańska piękność posiadająca zdolność kontrolowania pogody. Uwielbia zmieniać fryzury jak rękawiczki. cechą charakterystyczną jest posiadanie białych włosów. Jej wysportowane hebanowe ciało skusiło już niejednego faceta. Wśród jej podbojów znalazł się między innymi:Forge i Black Panther.

6. VAMPIRELLA
vampirella

Vampirella – marzenie każdego fetyszysty. Kruczowłosa kobieta ubrana prawie zawsze w czerwone bikini i wysokie kozaki z czarnej skóry. Oprócz gorącego ciała posiada również gorący temperament. Tak już jest jak jesteś wampirem. Vampirella jako jedyna osoba w tym rankingu nie pochodzi z Ziemi. Jest ona przedstawicielką planety Drakulon. (Jestem ciekaw czy wszystkie jej koleżanki ubierają się podobnie.) Chyba nie ma na świecie mężczyzny który by nie pragnął zostać “ugryzionym” przez nasza miłą wampirzycę.

5. NANCY CALLAHAN
sin city nancy callahan

Nancy Callahan – gorąca striptizerka z grzesznego miasta. Jej cecha charakterystyczna to umiejętność posługiwania się lassem.
Robi to tak perfekcyjnie, że zadziwia tym każdego faceta który to widzi. A może chodzi o to, że Nancy pokazuje swoje umiejętności tylko na scenie klubu w którym tańczy. A podczas tańca potrafi zahipnotyzować wszystkich klientów i mimo tego, że sa oni w większości pijani to i tak nikt jej nie śmie dotknąć. A wiecie czemu? Bo ma “anioła stróża”.

4. LOIS LANE
Lois Lane superman

Lois Lane – wścibska dziennikarka z “Daily Planet”. Prywatnie narzeczona a następnie żona Supermana. Jedyna osoba z tej listy nieposiadająca żadnych nadprzyrodzonych umiejętności. Ale to nie zabrania jej posiadania super ciała na które poleciał nawet Człowiek Ze Stali, który mógłby mieć każdą ziemiankę i nie tylko ziemiankę jeśli by tego zechciał. Ale on wybrał tą zadziorną reporterkę. Ziemskie Kobiety kontra Reszta Wszechświata 1:0.

3. BLACK CAT
Felicia hardy black cat

Black Cat – kobieta znana prywatnie jako Felicja Hardy. Kolejna białowłosa niewiasta w tym zestawieniu. Jej kocie ruchy zna cały Nowy Jork. A obleczone w czarny obcisły kostium ciało rozpala niejeden umysł. Udało jej się zlowić min. Peter’a Parker’a. Ale to nie jedyna z jej ofiar. Ale nie ma co się dziwić pajęczakowi, każdy chciałby zacytować Lindę “Dla kogo miauczysz kiciu?” (Cytat może być niedokładny, nie do końca pamiętam jak to szło).

2. EMMA FROST
white queen emma frost

Emma Frost – znana także jako White Queen. Doskonały przykład kobiety o której się mówi, że “pije wrzątek a wypluwa kostki lodu” (pozdrowienia dla Katarzyny :)). Zimne kobieta która wie czego chce i na pewno to osiągnie. Poza gorącym ciałem posiada również zdolności telekinetyczne i telepatyczne. Kto chce aby umieściła mu w mózgu jakiś zbereźny obraz niech podniesie rękę i naciśnie przycisk.

1. WONDER WOMAN
wonder woman

Wonder Woman – cudowna kobieta o jeszcze bardziej cudownym ciele. Zna swoje plusy i umie je zaakcentować (ach te króciutkie szorty). W końcu jest księżniczką Amazonek. A to do czegoś zobowiązuje. Min. do tego aby zostać matka dziecka Supermena. Niezwyciężona kobieta dla niezwyciężonego mężczyzny. I tej czarne falujące włosy, haba haba haba.

Tagi: , , , , , ,
Kategoria: Ciekawostki |
Ilość Komentarzy: 4 »

Ilość komentarzy: 4 to “7 Seksownych Bohaterek Komiksów”

 1. wilq napisał:
  październik 17th, 2007 at 10:00

  Hmm… no podobieństwo do Kasi wręcz porażające 😉

 2. doniek napisał:
  październik 17th, 2007 at 13:50

  @wilq: Nie chodzi o podobieństwo fizyczne, tylko o cytat.

 3. Staszko napisał:
  październik 29th, 2007 at 17:17

  Ja bym umieścił Mary Jane albo Gwen Stacy

 4. Figurki Blog poświęcony figurką, dla jednych zabawka dla innych sztuka » Marzenie każdego faceta napisał:
  luty 4th, 2009 at 13:16

  […] P.s. Powinna się znależćw tym zestawieniu. […]

Komentarze