Doniek Blog

« | Strona Główna | »

Niusy Ze Świata Filmu – część 2

Autor: doniek | styczeń 24, 2008

Tyler Bates został wybrany do stworzenia muzyki do filmu “Watchmen”. Film oparty będzie na podstawie komiksu Alan’a Moore pod tym samym tytułem. Z reżyserię strażników odpowiada Zack Snyder. Obaj panowie spotkali się już wcześniej podczas pracy na filmem “300”. Oby i tym razem udało im się stworzyć wspaniały obraz.

Znamy już listę oskarowych nominacji. Wśród nominowanych znajdują się dwie ekranizację komiksów: “Persepolis” i “Transformers”. Pierwszy z nich jest nominowany w kategorii “Animated Feature Film”, drugi natomiast zgarnął nominacje w kategoriach “Sound Mixing”, “Visual Efects” i “Sound Editing”. Trzymam kciuki.

Z okazji premiery filmu “The Eye”, Jessica Alba wypowiedziała się na temat swojego udziału w filmach “Sin City 2” i “Fantastic Four 3”. Oto czego dowiedzieliśmy się na temat postaci granej przez nią w kontynuacji “Sin City”: ” I haven’t read a script. I don’t know anything about it. Robert and Frank haven’t talked to me about it at all.” To się nazywa profesjonalne podejście do pracy :). Wspomniani Robert i Frank to oczywiście Rodriguez i Miller. Co do dalszych losów FF dowiedzieliśmy się tylko, że prace trwają, ale z powodu strajku scenarzystów nie wiadomo kiedy się skończą.

Edward Norton w wypowiedzi dla magazynu “Total Film” obwieścił, że nie będzie żadnych powiążań pomiędzy filmami “The Incredible Hulk” i “Hulk” z 2003 roku. I dzięki bogu.

Wiemy już czym będzie się rozbijał po cywilnemu Tony Stark. Jego bryką zostało Audi R8. Jak to stwierdził Jon Favreau (reżyser) “Jest to technologiczny majstersztyk. Dodatkowo jest szybki, bezpieczny i na pewno zostanie zauważony.” Patrząc na zdjęcie trudno się z nim nie zgodzić.
audi r8 tony stark

Znamy już listę oskarowych nominacji. Wśród nominowanych znajdują się dwie ekranizację komiksów:

Tagi: , , , ,
Kategoria: Ciekawostki, Film |
Brak Komentarzy »

Komentarze