Doniek Blog

Archiwum z październik, 2008

Polowanie Na Głupców

Autor: doniek | październik 22, 2008

foolkiller max comics okładkaNate McBride jest głupcem. Doszedł do tego wniosku leżąc w szpitalu. A został tam umieszczony przez swych były pracodawców. Nate był inkasentem i pracował dla internetowych zakładów bukmacherskiej. Jego praca polegała na odbieraniu długów po dobroci. Jeśli ktoś nie miał dla niego pieniędzy wówczas na następną wizytę do delikwenta był wysyłany oddział zakapiorów. Pewnego dnia ten oddział odwiedził Nata, odzyskali część skradzionych przez niego pieniędzy, a w ramach kary połamali mu ręce i ocieli palce u lewej dłoni. Zabili także jego żonę i młodszą córkę. Starsza córka przeżyła gdyż nie było jej w tym czasie w mieszkaniu.

Podczas pobytu w szpitalu Nate dowiaduje się od sanitariuszy o istnieniu człowieka zwanego Foolkiller. zajmuje się on usuwaniem ludzkich śmieci z ulic i jak mĂłwią miejskie legendy nikt nie przeĹźył spotkania z nim. Jedyne ślady jego istnienia to rozczłonkowane ciała przestępcĂłw z przyczepioną do nich kartą z jokerem. Podobno Foolkiller posiada czarnego psa tak samo jak on z piekła rodem. Pod wpływem tych wieści McBride postanawia odszukać Fooliller’a i zainteresować go swoją sprawą.

Czytaj dalej »

Tagi: , , , ,
Kategoria: Recenzje |
Brak Komentarzy »

Katowice Zamiast Łodzi

Autor: doniek | październik 6, 2008

Ten weekend minął pod znakiem 19. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Łodzi, trzy dni wypełnione prelekcjami, wystawami, wywiadami, oraz masą wielu innych atrakcji. Po prostu święto komiksu pełną gębą. Jednak tego dni wybrałem zamiast miasta Łodzi Katowice. Otóş w tym mieście krąg moich znajomych został pomniejszony o kolejnego kawalera 🙂

Wojtku i Magdo, jeszcze raz chciałbym wam podziękować za zaproszenie mojej skromnej (nie mylić z małą:)) osoby na waszą wielką uroczystość. Zabawa był super. Dziękuje i Ĺźyczę we wspĂłlnym Ĺźyciu tyle kłopotĂłw ile mam włosĂłw na głowie 🙂 a nowoĹźeńcy wyglądają tak:

Zdjęcie podobne trochę do tego 😉

Tagi: ,
Kategoria: Blog |
Brak Komentarzy »