Doniek Blog

Archiwum z styczeń, 2009

Zostałem Bezczelnie Skopiowany

Autor: doniek | styczeń 5, 2009

Człowiek wraca sobie z gĂłr wypoczęty, zrelaksowany, pełen nadziei na nowy lepszy rok, sprawdza sobie statystyki bloga, znajduje duĹźo wejść z nieznanego sobie forum, sprawdza co tam o nim piszą i szlag go trafia. Niejaki uĹźytkownik o pseudonimie “Spicmir” zarzuca mi “jebnięcie wulgarnie recki” od niejakiego “bio_hazard”.

Zdenerwowany troszkę (no dobra, trochę bardziej) zacząłem zgłębiać temat. Po pierwsze przeczytałem recenzję ktĂłrą niby “ukradłem”. Po drugie sprawdziłem gdzie umieściłem tą “jebniętą wulgarnie reckę”. O, jest tutaj.

Po wnikliwej lekturze tych tekstów doszedłem do wniosku, że to mi ukradziono tekst z bloga. I w sposób wyjątkowo chamski. Dla pewności proszę z wrócić uwagę na datę publikacji. Moja recenzja: 21 czerwca 2007, recenzja na OUTPOST: 15 lipca 2008 (dowód). Ponad rok różnicy w dacie publikacji (a to mnie się zarzuca plagiat).

Widocznie Pan Jacek Bryk (bio_hazard) sądził, że jego kradzież nie wyjdzie nigdy na jaw. Cóż, w internecie nic nie ginie.

Teraz pewnie obrona Pana Bryka będzie wyglądała następująco: korzystałem z tych samych ĹşrĂłdeł/zbieĹźność przypadkowa/cytat* (* niepotrzebne skreślić). Szkoda gadać, głupota ludzka nie zna granic…

UPDATE: Sprawa wyjaśniona. Zarówno bio_hazard jak i redakcja OUTPOST przeprosiły za plagiat. Uważam temat za zamknięty

Tagi: ,
Kategoria: Blog |
Ilość Komentarzy: 5 »