Doniek Blog

« | Strona Główna | »

Zostałem Bezczelnie Skopiowany

Autor: doniek | styczeń 5, 2009

Człowiek wraca sobie z gĂłr wypoczęty, zrelaksowany, pełen nadziei na nowy lepszy rok, sprawdza sobie statystyki bloga, znajduje duĹźo wejść z nieznanego sobie forum, sprawdza co tam o nim piszą i szlag go trafia. Niejaki uĹźytkownik o pseudonimie “Spicmir” zarzuca mi “jebnięcie wulgarnie recki” od niejakiego “bio_hazard”.

Zdenerwowany troszkę (no dobra, trochę bardziej) zacząłem zgłębiać temat. Po pierwsze przeczytałem recenzję ktĂłrą niby “ukradłem”. Po drugie sprawdziłem gdzie umieściłem tą “jebniętą wulgarnie reckę”. O, jest tutaj.

Po wnikliwej lekturze tych tekstów doszedłem do wniosku, że to mi ukradziono tekst z bloga. I w sposób wyjątkowo chamski. Dla pewności proszę z wrócić uwagę na datę publikacji. Moja recenzja: 21 czerwca 2007, recenzja na OUTPOST: 15 lipca 2008 (dowód). Ponad rok różnicy w dacie publikacji (a to mnie się zarzuca plagiat).

Widocznie Pan Jacek Bryk (bio_hazard) sądził, że jego kradzież nie wyjdzie nigdy na jaw. Cóż, w internecie nic nie ginie.

Teraz pewnie obrona Pana Bryka będzie wyglądała następująco: korzystałem z tych samych ĹşrĂłdeł/zbieĹźność przypadkowa/cytat* (* niepotrzebne skreślić). Szkoda gadać, głupota ludzka nie zna granic…

UPDATE: Sprawa wyjaśniona. Zarówno bio_hazard jak i redakcja OUTPOST przeprosiły za plagiat. Uważam temat za zamknięty

Tagi: ,
Kategoria: Blog |
Ilość Komentarzy: 5 »

Ilość komentarzy: 5 to “Zostałem Bezczelnie Skopiowany”

 1. pjp napisał:
  styczeń 5th, 2009 at 16:49

  Wyjątkowo chamska sprawa. Ode mnie kiedyś teĹź zerĹźnięto, ale nie kilkanaście zdań pod rząd. No i nikt nie zarzucał mi plagiatu. Słabo…

 2. miś ruchatek napisał:
  styczeń 5th, 2009 at 22:23

  Aleś się koleś podnieciłeś, że hohoho. Dobrze że ci żyłka w dupce nie pękła jak dostałeś swoje pięć minut sławy.

  Nie Ĺźebym popierał piracenie – to kurestwo jak mało kto – ale jak widzę jak skaczesz jak wsza na grzebieniu, zwłaszcza gdy ekipa Outpostu to w porzo ziomy – to nic a nic mi nie jest cię Ĺźal.

  Raczej mam Ĺźal.pl dla twojej osoby hehehe ;D

  Ciesz się ciesz, że masz tyle wejść. Bo następnym razem JAK KTOŚ NAPRAWDĘ TOBIE ŚWIADOMIE COŚ PODPIERDOLI, to nikt nie będzie ciebie nawet brał pod uwagę. A hostingodawca takiej strony cię oleje sikiem falistym, chcąc byś mu swoje zgłoszenie wysłał na piśmie.

 3. kmh napisał:
  styczeń 5th, 2009 at 22:46

  Kiepawa sprawa, bardzo fajnie, że redakcja zareagowała tak jak powinna. Już chciałem cofać swoje teksty, które kiedyś użyczyłem im do bazy ich tekstów.

 4. SongoQ napisał:
  maj 6th, 2009 at 16:00

  Uwielbiam wypowiedzi ziomow, szczegolnie te o podpierdalaniu i sikaniu – kulturka.

  Kiedys mialem sytuacje, ze mnie koles o plagiat oskarzyl, byl tak bardzo inteligentny, ze nie zauwazyl rozbierznosci 2 lat w datach.

 5. Doniek Blog | Podsumowanie 2009 na Doniek.pl - komiks blog film napisał:
  styczeń 4th, 2010 at 16:50

  […] komentowany artykuł w 2009 – Zostałem Bezczelnie Skopiowany i Marvel jest dla dzieci a DC dla dorosłych, obydwa po 4 komentarze. Nie ma się co dziwić, […]

Komentarze