Doniek Blog

« | Strona Główna | »

Justin Bieber, David Beckham, Mark Zuckerberg

Autor: doniek | marzec 3, 2011

Zanim przejdziecie dalej mam do Was prośbę. Zastanówcie się przez chwile co może łączyć ze sobą trzy tytułowe postacie. Jakie podobieństwa występują pomiędzy idolem nastolatek, pierwszym piłkarskim celebrytą oraz CEO Facebooka. Pierwszym narzucającym się skojarzeniem to oczywiście stan ich konta bankowego. Druga cecha wspólna to fakt, że stanowią symbol jakiejś epoki. Bieber w muzyce, Beckham w futbolu a Zucerkberg w internecie. Po trzecie, każdy z nich doczekał się filmu o swoich dokonaniach: Justi Bieber: Never Say Never, David Beckham: Clouse Up, Social Network. Jednak jest jeszcze jedna rzecz która łączy te trzy osoby. Tą rzeczą jest Bluewater Productions.

Jest to wydawnictwo w którym spora część oferty stanowią komiksy biograficzne. I to właśnie spod skrzydeł Bluewater Productions wyszedł niedawno komiks o twórcy Facebooka. Jest to 48 stronicowy komiks (gigant-size) napisany przez dziennikarza Jerome Maida. Rysunki wykonał natomiast Sal Field. Natomiast komiks Justin Bieber ukazał się w serii Fame. Seria ta zajmuje się biografiami sław świata rozrywki i sportu. Pod tym również szyldem został wydany komiks o Beckhamie.

Sama seria Fame jest natomiast pochodną serii Female Force opisującej dzieje kobiet odnoszących sukces w polityce (między innymi Hillary Clinton, Sarah Palin, Michelle Obama), literaturze (Anna Rice, J. K. Rowling) czy też w biznesie (Ruth Handler). Po więcej szczegółów odsyłam już na stronę wydawnictwa Bluewater Productions.

Na sam koniec chciałbym uroczyście się zobowiązać, Ĺźe zdobędę, przeczytam i zrecenzuje komiks o Justinie Bieber. Ale nie wymagajcie ode mnie Ĺźebym poszedł na film o nim. AĹź tak twardy nie jestem 🙂

Tagi: , , , , , ,
Kategoria: Ciekawostki |
Brak Komentarzy »

Komentarze